🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- GIGABYTE case GB-AC400G ST, Mid Tower, 1x USB-C, 2x USB3.0, Průhledná bočnice, 4x ARGB 120mm Fan, černá
GIGABYTE case GB-AC400G ST, Mid Tower, 1x USB-C, 2x USB3.0, Průhledná bočnice, 4x ARGB 120mm Fan, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE case GB-AC400G ST, Mid Tower, 1x USB-C, 2x USB3.0, Průhledná bočnice, 4x ARGB 120mm Fan, černáSkladem 1 ks3 497 Kč/ ks2 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte AORUS C400 ST
Založeno na principu vrstveného efektu, který zvyšuje rychlost proudění vzduchu, umožňuje vzduchu rychle proudit zdola nahoru v šasi, čímž se dosahuje účinnějšího odvodu tepla. Spodní, horní a přední panely mají odvětrávaný design, který umožňuje dostatečné proudění nasávaného vzduchu pro vnitřní chlazení, čímž poskytuje vynikající chladicí výkon.
- Optimalizovaný design vertikálního proudění vzduchu
- 40L Kompaktní velikost s podporou základní desky ATX
- RGB Fusion s ARGB Connector Hub
- Podpora vertikální instalace GPU
- Boční panel z tvrzeného skla v plné velikosti
- S USB 3.0 x2 a USB 3.2 Gen2 Type-C x1 na I/O panelu
- Předinstalované 4 ventilátory ARGB a PWM

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x (+3 Pokud odeberete spodní ventilátory) |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální / Vertikální | 8x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Spodní část | Až 360 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | Až 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Spodní část | 3x 120 mm; (3x Předinstalovaný 120mm) 2x 140 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm (1x Předinstalovaný 120mm) |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 168 mm |
| Maximální délka GPU | 360 mm |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, dole, vepředu |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 435 x 210 x 469 mm |
| Váha | 8,72 kg |
Co je v krabici
4x Předinstalový ventilátor ARGB 120mm (3x Dole a 1x Vzadu)
Další návrhy













