🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- GIGABYTE case GB-C201P, Mid tower, 2xUSB 3.0, 3x 120mm ARGB Fan, černá
GIGABYTE case GB-C201P, Mid tower, 2xUSB 3.0, 3x 120mm ARGB Fan, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE case GB-C201P, Mid tower, 2xUSB 3.0, 3x 120mm ARGB Fan, černáSkladem 10 ks1 556 Kč/ ks1 286 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte C201 Panoramic
- Optimalizovaný design proudění vzduchu
- Boční panel z tvrzeného skla plné velikosti
- Dva porty USB 3.0 na předním vstupu/výstupu
- Podporuje chladiče do 360 mm
- Odnímatelné prachové filtry
- Obsahuje 3 ventilátory ARGB.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 5x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Boční část | Až 240 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | Až 140 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Boční část | 2x 120 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm; 1x 140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 250 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Dole, Na boku |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 431 x 242 x 430 mm |
| Váha | 6.45 kg |
Co je v krabici
3x 120mm ARGB Fan
Další návrhy













