🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- GIGABYTE case GB-C301G V2, Mid Tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, ARGB Hub, 4x 120mm ARGB Fan, černá
GIGABYTE case GB-C301G V2, Mid Tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, ARGB Hub, 4x 120mm ARGB Fan, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE case GB-C301G V2, Mid Tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, ARGB Hub, 4x 120mm ARGB Fan, černáSkladem 12 ks2 082 Kč/ ks1 720 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE C301 GLASS V2
GIGABYTE C301 GLASS V2 je vybavena velkou přední síťovinou a odvětrávaným horním panelem, které zajišťují velkorysé proudění vzduchu pro optimalizované chlazení s prvotřídní estetikou.
- Optimalizovaný design proudění vzduchu
- RGB Fusion s rozbočovačem ARGB konektoru
- Podpora základních desek do formátu E-ATX
- Kompatibilní s kapalinovým chlazením až do 360 mm
- Podpora vertikální instalace GPU
- Boční panel z tvrzeného skla v plné velikosti
- S USB 3.0 x2 a USB 3.1 Type-C x1 na I/O panelu
- Předinstalované 4 ventilátory ARGB

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | E-ATX, ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 360 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | Až 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 170 mm |
| Maximální délka GPU | 400 mm |
| Maximální délka zdroje | 180 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vrch, Spodek |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 530 x 282 x 530 mm |
| Váha | 7.8 kg |
Co je v krabici
4x 120mm ARGB Fan
1x ARGB Hub
Další návrhy














