🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- GIGABYTE case GB-C500P ST, Mid tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, 4x 120mm ARGB Fan, černá
GIGABYTE case GB-C500P ST, Mid tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, 4x 120mm ARGB Fan, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE case GB-C500P ST, Mid tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, 4x 120mm ARGB Fan, černáSkladem 12 ks2 215 Kč/ ks1 830 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE C500 PANORAMIC
- Panoramatické čelní a boční panely z tvrzeného skla
- Optimalizovaný design proudění vzduchu
- Podporujte design základní desky Back-Connect, kompatibilní s GIGABYTE Stealth Series
- RGB Fusion s ARGB Connector Hub
- Podpora vertikální instalace GPU
- S USB 3.0 x2 a USB 3.2 Gen2 Type-C x1 na I/O panelu
- Předinstalované čtyři ventilátory ARGB
Přední i boční panely jsou vyrobeny ze 4mm tvrzeného skla, které nabízí 270° panoramatický pohled na vnitřní sestavu. To umožňuje uživatelům snadno předvést své přizpůsobené PC zařízení. Konstrukce obou skleněných panelů bez vrtání snižuje riziko poškození a zvyšuje celkovou vizuální přitažlivost.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Boční část | Až 360 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | Až 140 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Boční část | 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 140 mm; 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 176 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 200 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vrch, Bok, Spodek |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 560 x 520 x 318 mm |
| Váha | 8,1 kg |
Další návrhy













