🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- GIGABYTE Herní myš Aorus M6, Bezdrátová 2.4GHz, USB-C, černá
GIGABYTE Herní myš Aorus M6, Bezdrátová 2.4GHz, USB-C, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE Herní myš Aorus M6, Bezdrátová 2.4GHz, USB-C, černáSkladem 7 ks1 898 Kč/ ks1 569 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte Aorus M6
- Skutečný optický engine 26000 DPI
- Až 650ips a zrychlení 50G
- Bezdrátová technologie 2,4 GHz s nízkou latencí 1 ms
- Lehké provedení
- Přepínač Omron s 50 miliony kliknutí
- RGB osvětlení
- Nastavení DPI za chodu
- Plně programovatelná tlačítka
- Kalibrace povrchového lift-off
- Oboustranné provedení
AORUS M6 se může pochlubit optickým snímačem 26 000 DPI pro nadšence, schopným 650ips a 50G akcelerací, který vám poskytuje maximální přesnost pro konkurenční hraní. Nastavitelnost v krocích po 50 DPI vám dále umožňuje bezproblémový přechod z vaší staré myši jemným doladěním úrovně, která přesně odpovídá vašemu hernímu stylu.

Specifikace
| Senzor | |
|---|---|
| DPI | 50 - 26000 DPI (Skoky po 50 DPI) |
| Typ senzoru | Optický |
| Zrychlení | 50 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové 2.4 GHz |
| Napájení | |
| Typ napájení | přes USB-C Kabel |
| Délka kabelu | 180 cm |
| LED | |
| Typ LED | RGB |
| Nastavitelnost | Ano |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 126,6 x 67 x 38 mm |
| Váha | 74 g |
Další návrhy













