🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Monitory
- GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GS27FC2, Prohnutý VA 1500R, 1920x1080 FHD, 240Hz, 3000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GS27FC2, Prohnutý VA 1500R, 1920x1080 FHD, 240Hz, 3000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GS27FC2, Prohnutý VA 1500R, 1920x1080 FHD, 240Hz, 3000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDPSkladem 20 ks3 885 Kč/ ks3 211 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE GS27FC2
S zakřiveným displejem 1500R, obnovovací frekvencí 165 Hz a rychlou odezvou 1 ms nabízí GS27FC2 dokonale plynulé vizuální zážitky bez rozmazání. Vychutnejte si věrné barvy díky panelu VA a adaptivní synchronizaci pro eliminaci trhání obrazu. Moderní design, neviditelné kabely a funkce jako HDR, Low Blue Light nebo Flicker-Free dělají z tohoto monitoru ideální volbu pro vášnivé hráče i náročné uživatele.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | VA |
| Rozlišení | 1920x1080 FHD |
| Sytost barev | 128% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Odezva | 1ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 20 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x Earphone Jack |
| Vlastnosti | HDR |
| Nastavitelnost | |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 610.5 x 362.5 x 78.3 mm |
| Váha | 7.1 kg |
Další návrhy













