🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- GIGABYTE myš Gaming Mouse AORUS M2, USB, Optical, up to 6200 DPI
GIGABYTE myš Gaming Mouse AORUS M2, USB, Optical, up to 6200 DPI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE myš Gaming Mouse AORUS M2, USB, Optical, up to 6200 DPISkladem 3 ks552 Kč/ ks456 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AORUS M2
Funkcie
- Nízka hmotnosť pre profesionálnych hráčov
- Skutočný optický motor s rozlíšením 6200 DPI
- spínač Omron s 50 miliónmi kliknutí
- RGB Fusion 2.0 - synchronizácia s inými zariadeniami AORUS
- Obojručný dizajn vyvinutý pre úchop dlaňou a pazúrmi
- Dve tlačidlá na oboch stranách.
- Nastavenie DPI za chodu
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Rozhranie | USB |
| Systém sledovania | Herný optický senzor (Pixart 3327) |
| Citlivosť | 200 ~ 6200 dpi s prírastkami po 100 dpi (predvolené nastavenie: 400/800/1600/3200 dpi) |
| Sadzba správy | 125/ 500/ 1000 Hz |
| Rolovanie | Štandard |
| Maximálne zrýchlenie | 30G |
| Maximálna rýchlosť sledovania | 220 palcov za sekundu |
| Prepínač DPI | ÁNO |
| Životnosť spínača (kliknutie L/R) | 50 miliónov krát |
| Farba | Matná čierna |
| Dĺžka kábla | 1.8 m matný čierny PVC kábel |
| Rozmery (d x š v) | 117 x 63 x 36 mm |
| Hmotnosť | 76g +- 1% |
| Obsah balenia | Používateľská príručka |
| Certifikát | CE/ FCC/ BSMI/KCC |
.
Další návrhy













