🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 9060 XT GAMING 8GB, 8GB GDDR6, 2xDP, 1xHDMI
GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 9060 XT GAMING 8GB, 8GB GDDR6, 2xDP, 1xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 9060 XT GAMING 8GB, 8GB GDDR6, 2xDP, 1xHDMISkladem 5 ks9 154 Kč/ ks7 565 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE RX 9060 XT GAMING 8G
- Poháněn kartou Radeon RX 9060 XT
- Integrováno s 8GB GDDR6 128bitovým paměťovým rozhraním
- Systém chlazení WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Teplovodivý gel serverové třídy
- Osvětlení RGB
- Zesílená konstrukce

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Takt jádra | Boost Clock: Až 3130 MHz Game Clock: Až 2530 MHz |
| Stream procesorů | 2048 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 20 Gbps |
| Kapacita paměti | 8 GB |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 128-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 3 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 281 x 118 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 450 W |
| Podsvícení | ARGB, RGB Fusion |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Další návrhy














