🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC 16G, 16G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC 16G, 16G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC 16G, 16G GDDR7, 3xDP, 1xHDMISkladem 2 ks24 886 Kč/ ks20 567 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE RTX 5070 Ti EAGLE 16G OC
- Poháněna architekturou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Pohání GeForce RTX 5070 Ti
- Integrováno s 16GB GDDR7 256bitovým paměťovým rozhraním
- Systém chlazení WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Teplovodivý gel serverové třídy
- RGB Osvětlení
- Duální BIOS (výkonný / tichý)
- Zesílená konstrukce
- Univerzální držák VGA
- Záruka 4 roky (nutná online registrace)

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Takt jádra | 2542 MHz (Reference: 2452 MHz) |
| CUDA jader/Stream procesorů | 8960 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 28 Gbps |
| Kapacita paměti | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 256-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 750 W |
| Typ podsvícení | ARGB, RGB FUSION |
| Napájecí konektory | 1x 16-pin |
Další návrhy













