🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- GIGABYTE Vodní chladič GAMING 240 ICE, 2x120mm, ARGB, LGA1851, AM5, bílá
GIGABYTE Vodní chladič GAMING 240 ICE, 2x120mm, ARGB, LGA1851, AM5, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE Vodní chladič GAMING 240 ICE, 2x120mm, ARGB, LGA1851, AM5, bíláSkladem 2 ks1 698 Kč/ ks1 404 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE GAMING 240 ICE
Vysoce výkonný kapalinový chladič GIGABYTE GAMING 240 typu „vše v jednom“ poskytuje výjimečný výkon s jednoduchou instalací, takže nadšenci mohou popustit uzdu své kreativitě a stavět bez omezení.
- Teflonové trubky snižují odpařování chladicí kapaliny.
- Magnetický horní kryt s vyměnitelným světelným panelem.
- Ventilátory vhodné pro kutily s posuvným zámkem a DAISY-CHAIN.
- Osvětlení ventilátorů ARGB lze synchronizovat s jinými zařízeními.
- Univerzální ovládání otáček ventilátoru a čerpadla, kompatibilní se všemi značkami základních desek.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 66 x 66 x 63 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 284 x 120 x 35 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 395 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 500 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2.73 mm H20 |
| Proud vzduchu | 61.6 CFM |
| Hluk | 13.8 - 35.8 dB(A) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Two Balls Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 115X / 1200 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy











