🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- GIGABYTE zdroj P550B, 550W, 80plus bronze, 12 cm fan
GIGABYTE zdroj P550B, 550W, 80plus bronze, 12 cm fan
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE zdroj P550B, 550W, 80plus bronze, 12 cm fanSkladem 99 ks984 Kč/ ks813 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
P550B
- 80 PLUS Bronzový certifikát
- 120 mm tichý ventilátor s hydraulickými ložiskami (HYB)
- Spoľahlivý plochý kábel
- Jedna vetva +12 V
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- Trojročná záruka (v závislosti od krajiny predaja)
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Model | P550B |
| Typ | Intel Form Factor ATX 12V v2.31 |
| PFC | Aktívny PFC (>0.9 typické) |
| Vstupné napätie | 100-240 V (plný rozsah) |
| Vstupný prúd | 8A-4A |
| Vstupná frekvencia | 50-60 Hz |
| Výstupná kapacita | 550W |
| Rozmer | D150 x Š140 x V86 mm |
| Typ ventilátora | 1?20 mm ventilátor s hydraulickým ložiskom (HYB) |
| Účinnosť | Až 85 % pri typickom zaťažení |
| MTBF | >100 000 hodín |
| Ochrana | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Čas podržania | >16 ms |
| Konektory | ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 550mm*1 CPU/EPS 4+4 Pin x 1 : 600mm*1 PCI-e 6+2 Pin x 2 : 550mm+150mm*1 SATA x 6 : 500mm+120mm+120mm*2 4 Pin periférne zariadenie x 3 + 4-pin disketa x 1 : 500mm+120mm+120mm*1 |
.
Další návrhy













