🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Paměti RAM
- HIKVISION DIMM DDR4 8GB 2666MHz CL16
HIKVISION DIMM DDR4 8GB 2666MHz CL16
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HIKVISION DIMM DDR4 8GB 2666MHz CL16Skladem 99 ks1 472 Kč/ ks1 217 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HKED4081CBA2D1ZA2/8G
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Capacity | 8GB |
| Interface | DDR4 |
| Frequency | 3000 MHz |
| Pin | 288pin |
| CAS Latency | CL16 |
| Working Voltage | 1.2V |
| Operation Temperature | 0°C to 85°C (32°F to 185°F) |
| Limited Warranty Period | 12 months |
Další návrhy










