🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 120A Original Laser Imaging Drum (16,000 pages)
HP 120A Original Laser Imaging Drum (16,000 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 120A Original Laser Imaging Drum (16,000 pages)Skladem 20 ks3 277 Kč/ ks2 708 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 120A Originální laserový zobrazovací válec
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 4 000 stran |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 16 000 stran |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | 16 000 černobílých stran; 4 000 barevných stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 279 x 104 x 65 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 358 x 291 x 176 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 176 x 728 x 2 466 mm |
| Hmotnost | 0,85 kg |
| Hmotnost balení | 1,56 kg |
| Hmotnost palety | 179 kg |
| Množství na paletě | 112 |
| Počet vrstev v paletě | 14 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 8 |
| Záruka | Omezená záruka Premium Protection. Na tento produkt HP se vztahuje záruka na vady materiálu a vady zpracování po dobu jednoho roku od instalace. |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |










