🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 131A CMY LJ Toner, 3-pack, U0SL1AM (1,800 / 1,800 / 1,800 pages)
HP 131A CMY LJ Toner, 3-pack, U0SL1AM (1,800 / 1,800 / 1,800 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 131A CMY LJ Toner, 3-pack, U0SL1AM (1,800 / 1,800 / 1,800 pages)Skladem 11 ks7 700 Kč/ ks6 364 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 131A Trojbalení originálních tonerových kazet LaserJet (azurová, purpurová, žlutá)
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | Na kazetu: 1 800 stran azurová, 1 800 stran purpurová, 1 800 stran žlutá |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 365 x 300 x 110 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 365 x 300 x 110 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 139 mm |
| Hmotnost | cca 1,8 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,4 kg |
| Hmotnost palety | 150,1 kg |
| Množství na paletě | 54 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 6 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 3 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |









