🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 207A Yellow LaserJet Toner Cartridge (1,250 pages)
HP 207A Yellow LaserJet Toner Cartridge (1,250 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 207A Yellow LaserJet Toner Cartridge (1,250 pages)Skladem 5 ks2 054 Kč/ ks1 697 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Žlutá originální tonerová kazeta HP 207A LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 1 250 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 363 x 96 x 111 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 363 x 96 x 111 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 100 x 986 x 1 254 mm |
| Hmotnost | 0,53 kg |
| Hmotnost balení | 0,75 kg |
| Hmotnost palety | 245,5 kg |
| Množství na paletě | 300 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 24 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |








