🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 212X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge (13,000 pages)
HP 212X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge (13,000 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 212X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge (13,000 pages)Skladem 3 ks6 923 Kč/ ks5 721 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Černá originální tonerová kazeta HP 212X LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 95 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 13 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Přibližná průměrná výtěžnost černobílého tisku vychází z normy ISO/IEC 19798. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 55 x 78 x 289 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 2.16 x 3.07 x 11.38 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 395 x 147 x 161 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 198 x 997 x 1 271 mm |
| Rozměry palety | 47.2 x 39.3 x 50 in |
| Hmotnost | cca 0,97 kg |
| Hmotnost | ~2.13 lb |
| Hmotnost balení | cca 1,27 kg |
| Hmotnost palety | 436 lb |
| Hmotnost palety | 142 kg |
| Množství na paletě | 96 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 16 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |








