🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 213Y Blk Original LaserJet Toner Crtg (18,000 pages)
HP 213Y Blk Original LaserJet Toner Crtg (18,000 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 213Y Blk Original LaserJet Toner Crtg (18,000 pages)Skladem 5 ks8 313 Kč/ ks6 871 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Černá originální tonerová kazeta HP LaserJet 213Y s extravysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Průměrná výtěžnost kazety je 18 000 standardních stran. Uvedená hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 103 x 328 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 4.49 x 4.06 x 12.91 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 374 x 148 x 188 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 976 x 1 272 mm |
| Rozměry palety | 47.2 x 38.4 x 50.1 lb |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Hmotnost | 2.43 lb |
| Hmotnost balení | 1,55 kg |
| Hmotnost palety | 454 lb |
| Hmotnost palety | 207 kg |
| Množství na paletě | 120 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 16 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta HP |









