🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 301 Ink Cartridge Combo 2-Pack, N9J72AE (190 / 165 pages)
HP 301 Ink Cartridge Combo 2-Pack, N9J72AE (190 / 165 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 301 Ink Cartridge Combo 2-Pack, N9J72AE (190 / 165 pages)Skladem 33 ks1 177 Kč/ ks972 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 301 Dvojbalení černé/tříbarevné originální inkoustové kazety
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, tříbarevná |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 13,5 pl (černobíle), 2,3 až 8,5 pl (barevně, v závislosti na rychlosti a režimu tisku) |
| Typy inkoustu | Pigmentový (černá), na bázi barviva (tříbarevná) |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 3 ml (černobíle), 3 ml (tříbarevně) |
| Výtěžnost stránek (barevná) | ~150 stránek |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 1 Černá (cca 170 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na řadě multifunkčních tiskáren HP DeskJet 2050 All-in-One – J510. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 104 mm |
| Hmotnost | cca 0,06 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,08 kg |
| Hmotnost palety | 127,05 kg |
| Množství na paletě | 1 080 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 9 |
| Záruka | Na tiskové kazety, inkoustové kazety a tiskové hlavy HP je během platnosti záruční doby poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustové kazety |









