🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 302 Tri-color Original Ink Cartridge, , F6U65AE (165 pages)
HP 302 Tri-color Original Ink Cartridge, , F6U65AE (165 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 302 Tri-color Original Ink Cartridge, , F6U65AE (165 pages)Skladem 99 ks650 Kč/ ks538 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 302 Tříbarevná originální inkoustová kazeta
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 3,25 pl, 6,8 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 4 ml |
| Výtěžnost stránek (barevná) | ~150 stránek |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 176 mm |
| Hmotnost | cca 0,03 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,04 kg |
| Hmotnost palety | 172.68 kg |
| Množství na paletě | 2880 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |









