🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 312A Magenta LJ Toner Cart, CF383A (2,700 pages)
HP 312A Magenta LJ Toner Cart, CF383A (2,700 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 312A Magenta LJ Toner Cart, CF383A (2,700 pages)Skladem 1 ks3 873 Kč/ ks3 201 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Purpurová tonerová kazeta HP 312A LaserJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
|---|---|
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 2 700 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 385 × 109 × 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 149 mm |
| Hmotnost balení | cca 0,90 kg |
| Hmotnost palety | 171,7 kg |
| Množství na paletě | 168 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 27 |
| Záruka | Omezená záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP se vztahuje záruka na vady materiálu a vady zpracování. |










