🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 507A Magenta LJ Toner Cart, CE403A (6,000 pages)
HP 507A Magenta LJ Toner Cart, CE403A (6,000 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 507A Magenta LJ Toner Cart, CE403A (6,000 pages)Skladem 2 ks6 992 Kč/ ks5 778 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 507A Purpurová originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 oC |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 6 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 390 × 164 × 206 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 390 × 164 × 206 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 179 mm |
| Hmotnost | cca 1,2 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,74 kg |
| Hmotnost palety | 142,3 kg |
| Množství na paletě | 70 |
| Záruka | Omezená záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP se vztahuje záruka na vady materiálu a vady zpracování. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |









