🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 711 Magenta DJ Ink Cart, 29 ml, 3-pack, CZ135A
HP 711 Magenta DJ Ink Cart, 29 ml, 3-pack, CZ135A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 711 Magenta DJ Ink Cart, 29 ml, 3-pack, CZ135ASkladem 6 ks2 058 Kč/ ks1 701 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 711 Trojbalení purpurové inkoustové kazety DesignJet, 29 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 5,5 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 3 x 29 ml |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 119 x 126 x 46 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114,8 x 45 x 100,1 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 1 163,3 mm |
| Hmotnost | cca 0,18 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,18 kg |
| Hmotnost palety | 460,6 kg |
| Množství na paletě | 2 304 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 3 inkoustové kazety |











