🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 711 Yellow DJ Ink Cart, 29 ml, CZ132A
HP 711 Yellow DJ Ink Cart, 29 ml, CZ132A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 711 Yellow DJ Ink Cart, 29 ml, CZ132ASkladem 11 ks945 Kč/ ks781 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 711 Žlutá inkoustová kazeta DesignJet, 29 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 5,5 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 29 ml |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1219 x 1016 x 1702 mm |
| Hmotnost | 0,06 kg |
| Hmotnost balení | 0,08 kg |
| Hmotnost palety | 643,44 kg |
| Množství na paletě | 6 000 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |










