🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 712 29-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge
HP 712 29-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 712 29-ml Cyan DesignJet Ink CartridgeSkladem 26 ks841 Kč/ ks695 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Azurová inkoustová kazeta HP 712 DesignJet, 29 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
|---|---|
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 29 ml |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 25 x 126 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 4.49 x 0.98 x 4.96 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 25 x 126 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 702 mm |
| Rozměry palety | 48 x 40 x 67.01 in |
| Hmotnost | cca 0,05 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,07 kg |
| Hmotnost balení | ~0.16 lb |
| Hmotnost palety | 490,8 kg |
| Hmotnost palety | 1081.9 lb |
| Množství na paletě | 6 000 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |










