🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 713 Printhead Replacement Kit
HP 713 Printhead Replacement Kit
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 713 Printhead Replacement KitSkladem 5 ks6 037 Kč/ ks4 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Náhradní sada tiskové hlavy HP 713 DesignJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 12 pl (černá); 6 pl (azurová, purpurová, žlutá) |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu (černá); Na bázi barviva (azurová, purpurová, žlutá) |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 314 x 156 x 97 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 12.36 x 6.14 x 3.82 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 314 x 156 x 97 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 715 mm |
| Rozměry palety | 48 x 40 x 67.52 in |
| Hmotnost | cca 0,47 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,62 kg |
| Hmotnost balení | ~1.36 lb |
| Hmotnost palety | 258,1 kg |
| Hmotnost palety | 569 lb |
| Množství na paletě | 336 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Tisková hlava |








