🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 728 130-ml Matte Black DesignJet Ink Cartridge
HP 728 130-ml Matte Black DesignJet Ink Cartridge
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 728 130-ml Matte Black DesignJet Ink CartridgeSkladem 2 ks2 912 Kč/ ks2 407 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Matná černá inkoustová kazeta HP 728 DesignJet, 130 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matně černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 202 x 129 x 40 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 7.95 x 5.08 x 1.57 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 x 129 x 40 mm |
| Hmotnost | cca 205 g |
| Hmotnost balení | cca 245 g |
| Hmotnost balení | ~0.54 lb |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |










