🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 728 300-ml Matte Black DesignJet Ink Cartridge
HP 728 300-ml Matte Black DesignJet Ink Cartridge
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 728 300-ml Matte Black DesignJet Ink CartridgeSkladem 3 ks5 604 Kč/ ks4 631 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Matná černá inkoustová kazeta HP 728 DesignJet, 300 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matně černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 300 ml |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 11.14 x 1.61 x 4.65 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 919,48 mm |
| Rozměry palety | 40 x 48 x 36.2 in |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Hmotnost balení | 0,49 kg |
| Hmotnost balení | 1,09 lb |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Hmotnost palety | 546.75 lb |
| Množství na paletě | 510 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |











