🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 731 DesignJet Printhead
HP 731 DesignJet Printhead
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 731 DesignJet PrintheadSkladem 1 ks2 936 Kč/ ks2 427 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Tisková hlava HP 731 DesignJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová, purpurová, žlutá, šedá, fotografická černá, matná černá (2 barvy na tiskovou hlavu) |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva (azurová, purpurová, žlutá, šedá, fotografická černá); Na bázi pigmentu (matně černá) |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 × 1 219 × 1 318 mm |
| Hmotnost | 0,08 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost balení | 0,24 lb |
| Hmotnost palety | 255,68 kg |
| Množství na paletě | 1920 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Tisková hlava |









