🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 738 130-ml Magenta DesignJet Ink Cartridge
HP 738 130-ml Magenta DesignJet Ink Cartridge
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 738 130-ml Magenta DesignJet Ink CartridgeSkladem 1 ks2 631 Kč/ ks2 175 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
130ml purpurová inkoustová kazeta HP 738 DesignJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
|---|---|
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 202 x 129 x 40 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 7.95 x 5.08 x 1.57 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 x 129 x 40 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1219 × 1016 × 1501 mm |
| Rozměry palety | 47.99 x 40 x 59.1 in |
| Hmotnost | cca 205 g |
| Hmotnost balení | cca 245 g |
| Hmotnost balení | ~0.54 lb |
| Hmotnost palety | cca 453,4 kg |
| Hmotnost palety | ~999.7 lb |
| Množství na paletě | 1680 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |













