🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 738 300-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge
HP 738 300-ml Cyan DesignJet Ink Cartridge
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 738 300-ml Cyan DesignJet Ink CartridgeSkladem 2 ks5 156 Kč/ ks4 261 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
300ml azurová inkoustová kazeta HP 738 DesignJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
|---|---|
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 300 ml |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 11.14 x 1.61 x 4.65 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1219 × 1016 × 920 mm |
| Rozměry palety | 47.99 x 40 x 36.2 in |
| Hmotnost | cca 454 g |
| Hmotnost balení | cca 509 g |
| Hmotnost balení | ~1.12 lb |
| Hmotnost palety | cca 304,1 kg |
| Hmotnost palety | ~640.4 lb |
| Množství na paletě | 510 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |













