🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 761 Maintenance Cart, CH649A
HP 761 Maintenance Cart, CH649A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 761 Maintenance Cart, CH649ASkladem 2 ks2 747 Kč/ ks2 270 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 761 Designjet Kazeta pro údržbu
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 20 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 1 565 mm |
| Hmotnost | 0,88 kg |
| Hmotnost balení | 1,04 kg |
| Hmotnost palety | 300 kg |
| Množství na paletě | 256 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Kazeta pro údržbu |









