🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 771 Magenta + Yellow DJ Printhead, CE018A
HP 771 Magenta + Yellow DJ Printhead, CE018A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 771 Magenta + Yellow DJ Printhead, CE018ASkladem 1 ks5 550 Kč/ ks4 587 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 771 Purpurová/žlutá tisková hlava DesignJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová / žlutá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 oC |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 40 oC |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Množství na paletě | 1920 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tisková hlava |








