🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 771C Black photografic DJ Ink Cart, 775 ml,B6Y13A
HP 771C Black photografic DJ Ink Cart, 775 ml,B6Y13A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 771C Black photografic DJ Ink Cart, 775 ml,B6Y13ASkladem 1 ks6 860 Kč/ ks5 669 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 771C Fotografická černá inkoustová kazeta DesignJet, 775 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Fotografická černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 4 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 775 ml |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 oC |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 oC |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 15–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 324 x 120 x 64 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 324 x 120 x 64 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 220 × 1 016 × 1 680 mm |
| Hmotnost | 1,00 kg |
| Hmotnost balení | 1,09 kg |
| Hmotnost palety | 571,02 kg |
| Množství na paletě | 600 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |








