🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 81 Light Magenta DJ Ink Cart, 680 ml, C4935A
HP 81 Light Magenta DJ Ink Cart, 680 ml, C4935A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 81 Light Magenta DJ Ink Cart, 680 ml, C4935ASkladem 3 ks4 853 Kč/ ks4 011 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 81 Světle purpurová Dye inkoustová kazeta, 680 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Světle purpurová |
|---|---|
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 680 ml |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 320 x 55,9 x 114,3 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 56 x 320 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 278 x 991 x 1 184 mm |
| Hmotnost | 0,935–0,956 kg |
| Hmotnost balení | 0,95 kg |
| Hmotnost palety | 703 kg |
| Množství na paletě | 600 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |









