🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 827A Magenta LJ Toner Cart, CF303A (32,000 pages)
HP 827A Magenta LJ Toner Cart, CF303A (32,000 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 827A Magenta LJ Toner Cart, CF303A (32,000 pages)Skladem 2 ks14 195 Kč/ ks11 732 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 827A Purpurová originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 27 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 95 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 32 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 584 x 130 x 195 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 584 x 130 x 195 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 × 800 × 1124 mm |
| Hmotnost | cca 0,85 kg |
| Hmotnost | 1,87 lb |
| Hmotnost balení | cca 1,55 kg |
| Hmotnost palety | 113,5 kg |
| Množství na paletě | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |








