🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 90A Black LJ Toner Cart, CE390A (10,000 pages)
HP 90A Black LJ Toner Cart, CE390A (10,000 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 90A Black LJ Toner Cart, CE390A (10,000 pages)Skladem 2 ks5 444 Kč/ ks4 499 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 90A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 10 000 stran |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 391 × 193 × 300 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 391 × 193 × 300 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 173 x 965 x 1 044 mm |
| Hmotnost | cca 1,71 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,47 kg |
| Hmotnost palety | 131,7 kg |
| Množství na paletě | 45 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 12 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |








