🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 932XL Black Ink Cart, 22,5 ml, CN053AE (1,000 pages)
HP 932XL Black Ink Cart, 22,5 ml, CN053AE (1,000 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 932XL Black Ink Cart, 22,5 ml, CN053AE (1,000 pages)Skladem 1 ks1 270 Kč/ ks1 049 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 932XL Černá originální inkoustová kazeta s vysokou výtěžností
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 12 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 22,5 ml |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 1 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 126 x 36 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 126 x 36 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 702 mm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Hmotnost balení | 0,09 kg |
| Hmotnost palety | 479 kg |
| Množství na paletě | 4800 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |









