  4. Philips MT 27" 27B2U3601 - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot
Philips MT 27" 27B2U3601 - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot
Dostupnost
Skladem 15 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:sde-1681315
EAN kód:8721038002423
Výrobce:Philips
Hlídat cenu / dostupnost
  • Kompletní specifikace
  • Hodnocení 0
    Skladem 15 ks
    / ks
Kompletní specifikace
Technologie IPS pro plnou barevnost a širokoúhlé sledování
Obnovovací frekvence 120 Hz pro mimořádně plynulý obraz
Pro hry a vysokou kvalitu videa požadujete displej s mimořádně plynulým obrazem bez prodlevy. Tento displej Philips aktualizuje obrazovku až 120krát za sekundu – mnohem rychleji než standardní displej. Nižší snímková frekvence může způsobit, že nepřátelé jakoby poskakují po obrazovce z jednoho místa na druhé a stávají se z nich obtížně zasáhnutelné cíle. Obnovovací frekvence 120 Hz vám poskytne důležité chybějící snímky, které zajistí mimořádně plynulý pohyb nepřátel, takže je můžete snadno zaměřit.
Technologie SoftBlue: pro pohodlné sledování
Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
Menší únava očí díky technologii Flicker-free
Certifikace Eyesafe s ochranou proti modrému světlu a barevnou přesností
SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele
Synchronizace Smart Link: pro jednotné zobrazení při zapojení do řetězce
RJ-45 na USB-C umožňuje snadné připojení k síti se zabezpečením
Specifikace
Obraz/displej
Velikost panelu68,5 cm (27")
Poměr stran16:9
Typ LCD paneluTechnologie IPS
Typ podsvíceníSystém W-LED
Rozteč obrazových bodů0,2331 x 0,2331 mm
Jas350 cd/m2
Barevnost displeje16,7 milionu (true 8-bit)
Barevný gamut (typicky)sRGB 125 %, NTSC 114 %
Kontrastní poměr (typický)1500:1
SmartContrast50 000 000:1
Reakční doba (typická)4 ms (šedá-šedá)
Úhel sledování178o (H) / 178o (V) @ C/R > 10
Vylepšení obrazuSmartImage
Maximální rozlišení2560 x 1440 při 120 Hz (HDMI/DP/USB-C)
Oblast sledování596,74 (H) x 335,66 (V) mm
Snímková frekvence30–230 kHz (H) / 48–120 Hz (V)
Technologie sRGBAno
SoftBlueAno
Bez blikáníAno
Hustota pixelů109 PPI
Povrch obrazovkyAntireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
EasyReadAno
Adaptive syncAno
EyeSafeAno
Synchronizace Smart LinkPři použití jako primární nebo sekundární monitor
Možnosti připojení
Vstup signálu1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C (upstream, režim DP Alt, data, napájení)
Vstup synchronizaceSamostatná synchronizace, Funkce Sync on Green
Vstup/výstup audiaVýstup audio
RJ45Ethernet LAN (USB 2.0: 10 M/100 M; USB 3.0: 1 000 M)
Výstup signáluDisplayPort – výstup
Připojení HDCPHDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C)
HBR3Ano (DP, USB-C)
Rozbočovač USBUSB 3.2, 1. generace, 5 G; upstream: 1x USB-C (typ. napájení 90 W, režim DP Alt); downstream: 4x USB-A (s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
Dodávání energie
Maximální dodávka energieaž 90 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A,12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A)
VerzeUSB PD verze 3.0
Pohodlí
Vestavěné reproduktory2 x 2 W
Kompatibilita se stand. Plug & PlayDDC/CI, operační systém Mac OS, Technologie sRGB, Windows 11 / 10
Pohodlí uživateleSmartImage, Vstup, Jas, Nabídka, Zapnuto/Vypnuto
Další výhodyZámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Ovládací softwarefunkce SmartControl
Podstavec
Nastavení výšky150 mm
Čep-/+ 90 stupňů
Otočný+/- 180 stupeň
Sklopné provedení-5/30 stupeň
Napájení
Režim ECO13,8 W (typ.)
NapájeníVestavěné, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Režim vypnuto0,3 W (typ.)
Zapnuto23,43 W (typ.) (metoda testování EnergyStar)
Pohotovostní režim0,35 W (typ.)
Indikátor napájení LEDProvoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Značka energetické třídyD
Rozměry
Balení v mm (Š x V x H)730 x 445 x 139 mm
Výrobek bez stojanu (mm)615 x 361 x 46 mm
Výrobek se stojanem (max. výška)615 x 540 x 229 mm
Hmotnost
Výrobek s obalem (kg)9,17 kg
Výrobek se stojanem (kg)6,44 kg
Výrobek bez stojanu (kg)4,77 kg
Provozní podmínky
Nadmořská výškaProvoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
Rozsah teplot (provozní)0 °C až 40 °C
Relativní vlhkost20 %–80 %
Rozsah teplot (skladovací)-20 °C až 60 °C
MTBF (demonstrováno)70 000 hodin (bez podsvícení)
Udržitelnost
Životní prostředí a energieEnergy Star, EPEAT, RoHS
Recyklované plasty85 %
Recyklovatelnost obalového materiálu100 %