  4. Philips MT 27" 27M2C5200W/00 - 1920x1080,VA,280Hz,HDR10,2xHDMI,1xDP,Zakřivený,Pivot
Philips MT 27" 27M2C5200W/00 - 1920x1080,VA,280Hz,HDR10,2xHDMI,1xDP,Zakřivený,Pivot
Dostupnost
Skladem 12 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:sde-1681290
EAN kód:8712581805913
Výrobce:Philips
Hlídat cenu / dostupnost
  • Kompletní specifikace
  • Hodnocení 0
    Skladem 12 ks
    / ks
Kompletní specifikace
Superrychlá obnovovací frekvence 280 Hz pro hladkou hru
280Hz displej Philips Evnia pozvedne váš herní zážitek na novou úroveň. Nízká odezva vstupu spolu s technologií variabilní obnovovací frekvence vám při hraní zajistí pohlcující výhodu. Navíc díky panelu s širokým pozorovacím úhlem a vysokým rozlišením zajistí realistický herní zážitek s nepřekonatelnou přesností barev. Soustřeďte se na to, co za to stojí. Upravitelný stojan zajistí vaše pohodlí a technologie bez blikání znamená hraní bez zdravotních rizik.
Nízká odezva vstupu snižuje časovou prodlevu mezi zařízeními a monitorem
Mimořádně rychlá odezva 0,3 ms pro ostrý obraz a plynulé hraní
Panel Fast VA: Pro ostrý obraz s vysokou snímkovou frekvencí
Zakřivené provedení obrazovky vás vtáhne ještě víc do děje
Technologie High Dynamic Range (HDR) pro barevný a skutečně realistický obraz
Sledování v režimu LowBlue a s technologií bez blikání nenamáhá oči
Herní režim SmartImage je optimalizován pro hráče
Změna náklonu, otočení a výšky pro ideální polohu při sledování
Specifikace
Obraz/displej
Velikost panelu68,5 cm (27")
Poměr stran16:9
Typ LCD paneluFast VA
Typ podsvíceníSystém W-LED
Rozteč obrazových bodů0,3114 x 0,3114 mm
Jas300 cd/m2
Barevnost displeje1,07 mld. (10 bitů)
Barevný gamut (typicky)DCI-P3: 92 %, sRGB: 121 %, NTSC: 108 %, Adobe RGB: 105 %
Kontrastní poměr (typický)4000:1
SmartContrastMega Infinity DCR
Reakční doba (typická)1 ms (šedá-šedá)
Úhel sledování178o (H) / 178o (V) @ C/R > 10
Vylepšení obrazuSmartImage Game
Maximální rozlišeníHDMI: 1920 x 1080 při 240 Hz, DP: 1920 x 1080 při 280 Hz
Oblast sledování597,888 (H) x 336,312 (V) – při zakřivení 1500R
Snímková frekvenceHDMI: 30–280 kHz (H) / 48–240 Hz (V), DP: 30–320 kHz (H) / 48–280 Hz (V)
Technologie sRGBAno
Delta E< 2 (technologie sRGB)
Bez blikáníAno
Hustota pixelů81,68 PPI
Režim LowBlueAno
Povrch obrazovkyAntireflexní, 25 %, 3H
SmartUniformity93 ~ 105 %
Nízká odezva vstupuAno
EasyReadAno
Adaptive syncAno
HDRPodpora HDR 10
Chytrý zaměřovačAno
Funkce Shadow BoostAno
Funkce Smart MBR0,3 ms
Možnosti připojení
Vstup signáluHDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
Vstup synchronizaceSamostatná synchronizace
Vstup/výstup audiaVýstup pro sluchátka
Připojení HDCPHDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort)
Pohodlí
Pohodlí uživateleZapnuto/Vypnuto, Menu/OK, Vstup/nahoru, Nastavení hry/Dolů, SmartImage Game/Zpět
Další výhodyZámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm), Režim LowBlue
Podstavec
Nastavení výšky130 mm
Otočný-/30 stupeň
Sklopné provedení-5/20 stupeň
Napájení
NapájeníInterní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Režim vypnuto0,3 W (typ.)
Zapnuto22,4 W (typ.)
Pohotovostní režim0,5 W (typ.)
Indikátor napájení LEDProvoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Značka energetické třídyE
Rozměry
Balení v mm (Š x V x H)785 x 480 x 188 mm
Výrobek bez stojanu (mm)611 x 369 x 90 mm
Výrobek se stojanem (max. výška)611 x 528 x 247 mm
Hmotnost
Výrobek s obalem (kg)9,15 kg
Výrobek se stojanem (kg)5,79 kg
Výrobek bez stojanu (kg)3,97 kg
Provozní podmínky
Nadmořská výškaProvoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
Rozsah teplot (provozní)0 °C až 40 °C
Střední doba mezi poruchami (MTBF)30 000 hodin (bez podsvícení) hodin
Relativní vlhkost20 %–80 %
Rozsah teplot (skladovací)-20 °C až 60 °C
Udržitelnost
Životní prostředí a energieRoHS
Recyklovatelnost obalového materiálu100 %
Recyklované plasty po spotřebiteli85%