🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST Myš BASICS Wired Optical Mouse
TRUST Myš BASICS Wired Optical Mouse
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Myš BASICS Wired Optical MouseSkladem 33 ks170 Kč/ ks140 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST BASICS Drátová optická myš
Spolehlivá optická myš s USB připojením

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| DPI | 1200 |
| Technologie | optická |
| Ovládání | |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| DPI tlačítko | Ne |
| Programovatelná tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátová |
| Typ konektoru | USB 2.0 Typ-A |
| Délka kabelu | 170 cm |
| Kompatibilita | |
| Kompatibilní operační systémy | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Velikost a Váha | |
| Váha | 84 g |
| Velikost | 38 x 62 x 121 mm |
Další návrhy








