🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš GXT 105X Izza Mouse, optická, černá
TRUST myš GXT 105X Izza Mouse, optická, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš GXT 105X Izza Mouse, optická, černáSkladem 37 ks344 Kč/ ks284 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Herní myš GXT 105X IZZA
Herní myš se 6 tlačítky a jedinečným designem LED světla


Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Vnitřní paměť | Ne |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1800, 2400, 4000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Zrychlení | 8 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky pro leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Bluetooth | Ne |
| Typ konektoru | USB 2.0 |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Osvětlení | |
| Světla | Ano |
| LED barvy | Vícebarevný |
| Nastavitelnost | Ne |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 130 x 73 x 42 mm |
| Váha | 129 g |
Další návrhy











