🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST Myš OZAA, Bezdrátová, modrá
TRUST Myš OZAA, Bezdrátová, modrá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Myš OZAA, Bezdrátová, modráSkladem 49 ks921 Kč/ ks761 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust OZAA
Kompaktní bezdrátová myš s připojením pro více zařízení a tichými tlačítky
Potřebujete rychle přepínat mezi prací na více zařízeních? Ozaa Compact byl navržen právě pro to. Díky funkci vícenásobného připojení můžete bezdrátově připojit až tři zařízení najednou prostřednictvím jediného přijímače USB 2,4 GHz nebo 2x Bluetooth.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ano |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 3200 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové RF 2.4 GHz |
| Bluetooth | Ano |
| USB | 3.0, 2.0, 1.1 |
| Napájení | přes USB-C |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 105 x 64 x 37 mm |
| Váha | 69 g |
Další návrhy












