🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- TRUST myš Zaya bezdrátová dobíjecí myš, modrá
TRUST myš Zaya bezdrátová dobíjecí myš, modrá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST myš Zaya bezdrátová dobíjecí myš, modráSkladem 14 ks335 Kč/ ks277 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Zaya bezdrátová dobíjecí myš, modrá
Dobíjecí bezdrátová myš s moderním designem a pryžovou úpravou

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šetření energie | Ano |
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | UPE |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1200, 1600 dpi |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 4 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bluetooth | Ne |
| USB-A | 2.0 |
| Bezdrátové protokoly | RF 2,4 GHz |
| Bezdrátový dosah | 10 m |
| USB přijímač součástí | Ano |
| USB přijímač je možné schovat | Ano |
| Napájení | |
| Dobíjecí baterie | Ano |
| Typ baterie (AA, AAA atd.) | 14500 |
| Výdrž baterie (dny) | 20 dní - 30 dní |
| Výkon bezdrátového přenosu (mW) | 1 mW |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 38 x 68 x 105 mm |
| Váha | 71 g |
Co je v krabici
USB-C nabíjecí kabel
USB mikropřijímač
Další návrhy













