🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Notebooky a Ultrabooky
- Příslušenství k notebookům a ultrabookům
- TRUST napájecí adaptér MAXO pro notebooky 45W USB-C
TRUST napájecí adaptér MAXO pro notebooky 45W USB-C
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST napájecí adaptér MAXO pro notebooky 45W USB-CSkladem 12 ks697 Kč/ ks576 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TRUST napájecí adaptér MAXO pro notebooky 45W USB-C
Kompaktní 45W USB-C nabíječka s přiloženým 2m USB-C kabelem

Máš moc
Telefon až na poslední 2 %? Díky této výkonné 45W USB-C nabíječce se během okamžiku nabijte, abyste měli dostatek energie pro cokoliv, co vám přijde do cesty.
Super a udržitelné
Jediná věc lepší než rychlonabíječka je ta, která je také udržitelná! Díky složení ze 75 % recyklovaných materiálů vám Maxo pomůže nastartovat s větším klidem.
Jedna nabíječka se hodí pro všechny
Pokud vás nebaví mít více nabíječek pro napájení každého z vašich zařízení, Maxo je pro vás ideální – kompatibilní s jakýmkoli zařízením s připojením USB-C, můžete nabíjet svůj smartphone, tablet nebo notebook* – výběr je vaše.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Počet USB portů | 1 |
| Kabely jsou součástí balení | USB-C na USB-C |
| Délka hlavního kabelu | 200 cm |
| Udržitelnost | |
| Plastový materiál | rPC |
| Metoda udržitelnosti | PCR |
| Recyklovaný obsah % | 75 % |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 83 x 27 x 48 mm |
| Váha | 70 g |








