🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Podložky pod myš
- TRUST podložka pod myš Mouse Pad M
TRUST podložka pod myš Mouse Pad M
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST podložka pod myš Mouse Pad MSkladem 6 ks306 Kč/ ks253 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Podložka pod myš M
Hladká podložka pod myš s protišmykovou gumovou spodnou časťou a optimalizovanou textúrou povrchu; vhodná pre všetky myši
- Stredne veľká podložka pod myš; 250x210x3mm
- Optimalizovaná textúra povrchu poskytuje optimálnu presnosť a plynulé ovládanie
- Funguje so všetkými myšami bez ohľadu na citlivosť alebo senzor
- Vďaka protišmykovej gumovej spodnej časti zostáva na mieste
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Všeobecné | |
| Povrch | soft |
| tvar | obdĺžnik |
| Výška hlavného výrobku | 3 mm |
| Šírka hlavného výrobku | 250 mm |
| Hĺbka hlavného výrobku | 210 mm |
| Celková hmotnosť | 102 g |
| Funkcie | |
| Protišmyková ochrana | áno |
| Obojstranné | nie |
| Roll-up | áno |
| Podpora zápästia | nie |
| Charakteristika | |
| Veľkosť (XS-XXXL) | M |
| Kompatibilita | |
| Podporovaný typ snímača | laserové, optické |
.
Další návrhy











