🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- TRUST Reproduktor AZURA, Bezdrátový party reproduktor
TRUST Reproduktor AZURA, Bezdrátový party reproduktor
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST Reproduktor AZURA, Bezdrátový party reproduktorSkladem 2 ks2 567 Kč/ ks2 122 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust Azura
Bezdrátový párty reproduktor Bluetooth s podsvícením RGB, který si vezme dobrou atmosféru s sebou
Časy uvíznutí na jednom místě jsou dávno pryč – kompaktní, lehký (méně než 4 kg!) a s vestavěnou rukojetí; Bezdrátový párty reproduktor Azura si můžete vzít na cesty, takže si můžete vzít párty do parku, na pláž nebo kamkoli jdete!

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Připojení | Bluetooth, USB-C |
| Voděodolné | Ano |
| Audio | |
| Výkon RMS | 50 W |
| Frekvenční odezva | 100 Hz - 20 000 Hz |
| Drivery | 3x 160 mm |
| Audio Input | USB, SD karta, 3,5 mm, Bluetooth |
| Připojení sluchátek | Ano |
| Připojení mikrofonu | Ano |
| Impedance reproduktoru | 4 Ohm |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 310 x 235 x 220 mm |
| Váha | 3,8 kg |
Další návrhy












