🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

TRUST sluchátka s mikrofonem HS-150 PC headset
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
TRUST sluchátka s mikrofonem HS-150 PC headsetSkladem 4 ks446 Kč/ ks368 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Trust HS-150
Ponořte se na schůzky s naprostou pohodlností s náhlavní soupravou HS-150. Spolu s otočným ovladačem hlasitosti na uchu a odklápěcím mikrofonem budete mít všechny ovládací prvky, které potřebujete, abyste ze svých online schůzek a videohovorů vytěžili maximum.
Doby náhlavních souprav, z nichž se vám škrábala hlava, jsou dávno pryč – užijte si celodenní pohodlí s touto náhlavní soupravou navrženou s ohledem na vás. Díky nastavitelnému hlavovému mostu, měkkým polštářům a lehké konstrukci je HS-150 ideální pro videohovory!

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | 3.5mm Jack |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Velikost driverů | 40 mm |
| Citlivost | 95 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 90 dB |
| Mikrofon | Ano |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 180 x 170 x 65 mm |
| Váha | 155 g |











