🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- VeinX case HERMES MESH Mid Tower, ATX, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 4x ARGB Fan, ARGB Controller, černá
VeinX case HERMES MESH Mid Tower, ATX, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 4x ARGB Fan, ARGB Controller, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VeinX case HERMES MESH Mid Tower, ATX, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 4x ARGB Fan, ARGB Controller, černáSkladem 99 ks784 Kč/ ks648 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VeinX Hermes
- Větrací otvory na obou stranách předního panelu stabilně řídí proudění vzduchu
- Ideální pro herní nadšence
- K dispozici boční panel z tvrzeného skla
- Podpora grafických karet o délce až 310 mm

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové výstupy | Ano |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 240 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 165 mm |
| Maximální délka GPU | 310 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 338 x 190 x 428 mm |
Co je v krabici
4x ARGB 120mm Ventilátor
1x ARGB Controller
Další návrhy










