🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- VeinX case Mars MAR01A Mid Tower, bez zdroje, 3xUSB, průhledná bočnice, 4xARGB Fan 120mm, černá
VeinX case Mars MAR01A Mid Tower, bez zdroje, 3xUSB, průhledná bočnice, 4xARGB Fan 120mm, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VeinX case Mars MAR01A Mid Tower, bez zdroje, 3xUSB, průhledná bočnice, 4xARGB Fan 120mm, černáSkladem 64 ks843 Kč/ ks696 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VeinX Mars MAR01A
- Přední panel z průhledného tvrzeného skla
- Design kovových proužků na dvou stranách pro nejlepší ventilaci
- Elegantní průhledný boční panel pro přímý pohled na vnitřní systém
- Ovládací panel USB a tlačítko napájení na horní straně pro uživatelskou přívětivost
- Včetně vrchního / spodního krytu proti prachu

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 150 mm |
| Maximální délka GPU | 320 mm |
| Zdroj | ATX PS/2 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 400 x 180 x 450 mm |
Co je v krabici
4x ARGB Fan 120mm (3x Vpředu + 1 Vzadu)
1x ARGB Controller
Další návrhy












