🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Pevné disky
- WD Elements Desktop 14TB, Externí HDD, USB 3.0, černá
WD Elements Desktop 14TB, Externí HDD, USB 3.0, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
WD Elements Desktop 14TB, Externí HDD, USB 3.0, černáSkladem 2 ks9 628 Kč/ ks7 957 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Úložisko WD Elements™ Desktop Storage - Okamžité doplnkové úložisko
- Vysoká kapacita v jednoduchom a kompaktnom dizajne
Kompaktný dizajn ponúka kapacitu až 14 TB, takže stolové úložisko WD Elements je ideálnym riešením na jednoduché dodatočné ukladanie všetkých vašich dôležitých fotografií, hudby, videí a súborov. - Zlepšenie výkonu počítača
Keď je váš interný disk takmer plný, počítač sa spomalí. Neodstraňujte súbory. Uvoľnite miesto na internom disku prenesením súborov do stolového úložiska WD Elements a znovu naštartujte počítač. - USB 3.0 a USB 2.0 kompatibilita
S týmto jediným diskom získate kompatibilitu s najnovším USB 3.0 a spätnú kompatibilitu s USB 2.0 aj zariadenia. - Kvalita WD zvnútra aj zvonku
Vieme, že vaše údaje sú pre vás dôležité. Preto sme pohon vo vnútri skonštruovali podľa našich náročných požiadaviek na odolnosť, odolnosť voči nárazom a dlhodobú spoľahlivosť. Potom disk chránime odolným krytom navrhnutým pre štýl a ochranu.
Stolové úložisko WD Elements™ s rozhraním USB 3.0 ponúka spoľahlivé, vysokokapacitné prídavné úložisko a univerzálne pripojenie pomocou USB 3.0 a USB 2.0 zariadení. Jednoduchý a kompaktný dizajn ponúka kapacitu až 12 TB a kvalitu a spoľahlivosť spoločnosti WD.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Kapacita | 14 TB |
| Rozhranie | USB 3.0 Typ A |
| Rozmery (D x Š x V) | 135 x 48 x 165,8 mm |
| Hmotnosť | 0,87 kg |
| prevádzková teplota | 5°C až 35°C |
| Neoperačné. teploty | -20 °C až 65 °C |
| Kompatibilita systému | Formátovanie NTFS pre Windows 10, 8.1 a 7 Preformátovanie môže byť potrebné pre iné operačné systémy |
| Obsah | Externý pevný disk Kábel USB Sieťový adaptér Stručná inštalačná príručka |
| Záruka | 2 roky |
.
Další návrhy













